Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Realitná asistencia

Ponúkame službu realitná asistencia. Máte už kupujúceho, na svoju nehnuteľnosť, alebo chcete kúpiť a nie ste si istý, ako ďalej, čo s ťarchou na nehnuteľnosti, exekúciou, daňami, alebo máte obavy, že nenaletíte podvodníkom? Využite našu službu realitná asistencia. V rámci tejto služby dohliadneme na celý obchod, navrhneme postup, poskytneme poradenstvo ohľadom právnych a finančných záležitostí (v prípade požiadavky vieme zabezpečiť aj preverenie technického stavu nehnuteľností).

V rámci služby realitná asistencia vypracujeme kúpnu zmluvu (nad 10 účastníkov, alebo nehnuteľností príplatok podľa dohody), návrh na vklad, uhradíme poplatok za vklad na kataster do výšky 66 eur, budeme vás zastupovať v katastrálnom konaní, vyriešime prepisy u dodávateľov energií... Cena tejto služby je 600,- eur s DPH okrem preverenia technického stavu nehnuteľnosti - to vykonáva externá firma podľa svojho cenníka.

V prípade záujmu píšte na skokan@profirealpoprad.sk, alebo volajte 0903 632 195.