Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Ponúknite nám

Kontaktujte nás, ak máte záujem predať vašu nehnuteľnosť cez našu realitnú kanceláriu, alebo využite službu "rýchly predaj".

Služba rýchly predaj: Hrozí vám strata nehnuteľnosti pre dlhy a exekúcie, ktoré vám prerástli cez hlavu, alebo len chcete predať vašu nehnuteľnosť rýchlo, bez stresu, bez obhliadok, ktoré narúšajú vaše súkromie, bez čakania na toho správneho kupujúceho, alebo čakania na schválenie jeho hypotéky? Využite službu rýchly predaj. Kontaktujte nás a získajte cenovú ponuku za vašu nehnuteľnosť. Ak sa dohodneme, vašu nehnuteľnosť odkúpime a postaráme sa o všetky právne náležitosti, vyrovnanie dlhov, exekúcií, prepisy u správcov, dodávateľov energií.... Obnáša to jedno stretnutie, na ktorom posúdime vašu nehnuteľnosť a dáme vám cenovú ponuku. Rozhodnutie je už na vás.