Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Sme malá rodinná firma s bohatými skúsenosťami. Klient je u nás na prvom mieste, preto ku každému obchodu pristupujeme s maximálnym nasadením. Od roku 2013 pre vás zabezpečujeme kompletný servis a poradenstvo pri realizácii kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností. Poradíme vám s predajnou cenou, nehnuteľnosť pripravíme na predaj, zabezpečíme marketing vašej nehnuteľnosti, absolvujeme prehliadku, vypracujeme dokumenty potrebné pre prevod vlastníctva, urobíme za vás prepisy nehnuteľností u správcov a dodávateľov energií a v prípade potreby poskytneme aj ďalšie služby súvisiace s prevodom nehnuteľností (právnik, geodet, znalec, notár, hypotekárny špecialista...).

Tešíme sa na Vás a vzájomnú spoluprácu. Tím ProfiReal Poprad s.r.o. (od marca 2024 sa firma premenovala na ProfiReal Slovensko s.r.o.)